Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Netikėtą pergalę kalnų slidinėjimo pasaulio taurėje iškovojo Ispanijos atstovė

Pirmą pergalę pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų istorijoje iškovojo 31-erių metų ispanė Carolina Ruiz Castillo, šeštadienį Prancūzijoje laimėjusi greitojo nusileidimo rungtį.
Carolina Ruiz Castillo reakcija po laimėtos rungties pasaulio taurėje
Carolina Ruiz Castillo reakcija po laimėtos rungties pasaulio taurėje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tik 28-a startavusi ir iki šių varžybų vos penkis kartus į pirmąjį dešimtuką planetos taurės etapuose patekusi ispanė distanciją įveikė per 1 minutę 42,56 sekundės ir 0,2 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią planetos pirmenybių bronzos medalininkę vokietę Marią Hoefl-Riesch bei 0,21 sek. – trečiąją poziciją užėmusią prancūzę Marie Marchand-Arvier.

Šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderė slovėnė Tina Maze liko ketvirta, o čios rungties pasaulio čempionė prancūzė Marion Rolland tenkinosi dešimta vieta:

1. Carolina Ruiz Castillo (Ispanija)     1 min. 42,56 sek.
2. Maria Hoefl-Riesch (Vokietija)             1:42,76
3. Marie Marchand-Arvier (Prancūzija)         1:42,77
4. Tina Maze (Slovėnija)                      1:42,84
5. Regina Mader (Austrija)                    1:42,91

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų moterų greitojo nusileidimo rungties lyderės (po 6 etapų iš 8):

1. Lindsey Vonn (JAV)                             340 tšk.
2. Tina Maze (Slovėnija)                          239
3. Stacey Cook (JAV)                              215
4. Maria Hoefl-Riesch (Vokietija)                 212
5. Alice McKennis (JAV)                           198

Lyderių rikiuotė bendrojoje planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų įskaitoje (po 28 rungčių iš 37):

1. Tina Maze (Slovėnija)                         1744 tšk.