NHL: antroji iš eilės „Kings“ nesėkmė ketvirtfinalyje

Antrąją nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse patyrė taurės savininkas „Los Angeles Kings“ klubas.
„Los Angeles Kings“ – „Saint Louis Blues“
„Los Angeles Kings“ – „Saint Louis Blues“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį „Kings“ ledo ritulininkai svečiuose 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) nusileido „Saint Louis Blues“ komandai, kuri serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

Šiame susitikime svečiai pirmavo po Dustino Browno (09:55) tikslaus smūgio, tačiau trečiojo kėlinio pradžioje Patrikas Berglundas (43:44) išlygino rezultatą, o, prasidėjus paskutinei susitikimo minutei, pergalingą įvartį įmušė Barretas Jackmanas (59:09).

Dabar serija persikelia į Los Andželą, kur šeštadienį bei pirmadienį bus žaidžiamos trečiosios ir ketvirtosios rungtynės.

Kitų ketvirtadienio NHL Stenlio taurės atkrintamųjų varžybų rungtynių rezultatai: