Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

NHL čempionate „Devils“ su Dainiumi Zubrumi iškovojo penktą pergalę

Penktą pergalę devintose NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus atstovaujamas "New Jersey Devils" klubas, kuris su 13 taškų penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo į ketvirtąją vietą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį namuose „Devils“ ekipa 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) įveikė vienuoliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius „New York Rangers“ (8 taškai) ledo ritulininkus, kuriems tai buvo penktoji nesėkmė per devynis mačus.

34-erių metų „Devils“ puolėjas per 16 žaidimo minučių (15:87) kartą metė į svečių vartus bei mačo pradžioje (01:28) gavo 2 baudos minutes.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per devynerias šio sezono rungtynes – įvartis, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 8 baudos minutės.

Dviem įvarčiais bei rezultatyviu perdavimu prie pergalės prisidėjo Davidas Clarksonas (19:07 ir 42:53), vienu – Adamas Henrique'as (05:00), o tris rezultatyvius perdavimus atliko Patrikas Eliašas.

„Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 24 varžovų metimus iš 25.

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose – Chrisas Kreideris (46:28).