Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

NHL: „Devils“ su Dainiumi Zubrumi neprilygo „Rangers“

Trečią pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė šeštąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (74 tšk.) klubas, kurio sąskaitoje – 35 pergalės per 62 mačus.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai, kurie išvykose iki šiol buvo laimėję septynerias rungtynes iš eilės, 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti Rytų konferencijoje pirmaujančios Niujorko „Rangers“ (86 tšk.) ekipos, kuriai tai buvo 40-oji pergalė per 61 mačą, pranašumą.

33-ejų metų lietuvis per daugiau nei 18 žaidimo minučių (18:17) kartą metė į nugalėtojų vartus bei antrajame kėlinyje (25:32) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Carlas Hagelinas (16:59) ir Ryanas Callahanas (58:54), o „Rangers“ vartininkas Henrikas Lundqvistas atrėmė visus 13 svečių metimų bei aštuntą kartą šiame sezone bei 43-ią per visą karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Kitose pirmadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse arenų šeimininkai bei svečiai pasidalijo po dvi pergales.