Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

NHL: „Devils“ su Dainiumi Zubrumi Niujorke neįmušė nė vieno įvarčio

Dvidešimt devintą nesėkmę 65-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei šeštąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (77 tšk.) klubas.
„Devils“ ataka
„Devils“ ataka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį išvykoje „Devils“ ledo ritulininkai 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) turėjo pripažinti tryliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Niujorko „Islanders“ (65 tšk.) komandos, kuriai tai buvo 28-oji pergalė per 66 rungtynes, pranašumą.

33-ejų metų lietuvis per 21 žaidimo minutę (20:58) kartą metė į nugalėtojų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Pergalingo įvarčio autoriumi antrojo kėlinio pradžioje arenos šeimininkų gretose tapo Kyle'as Okposo (22:39).

„Islanders“ vartininkas Andersas Nilssonas atrėmė visus 24 svečių metimus bei pirmą kartą šiame sezone į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.