Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

NHL: geriausias Dainiaus Zubraus sezonas tęsiasi – rezultatyvus perdavimas ir „Devils“ pergalė

Dainius Zubrus su savo klubu tik po baudinių serijos šventė pergalę namuose. Penktąją vietą Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (70 tšk.) klubas 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0) nugalėjo tryliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančius Anahaimo „Ducks“ (58 tšk.) ledo ritulininkus.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dainius Zubrus 57-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko jau aštuonioliktą rezultatyvų perdavimą. Po arenos šeimininkų puolėjo perdavimo įvartį antrojo kėlinio viduryje (30:56) pelnė Aleksejus Ponikarovskis.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per 17 su puse žaidimo minučių (17:33) nė karto nemetė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be aštuoniolikos rezultatyvių perdavimų 33-ejų metų D.Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 15 įvarčių ir 26 baudos minutės.

Pirmąjį įvartį arenos šeimininkams pelnė Adamas Henrique'as (21:25), o pergalingą baudinį realizavo Patrikas Eliašas.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Corey'is Perry'is (36:08) bei Sheldonas Brookbankas (57:47).