NHL ledo ritulio lygoje – dar vienas Dainiaus Zubraus įvartis

Dainius Zubrus pelnė 11 įvartį šio sezono NHL ledo ritulio lygoje, tačiau Naujojo Džersio „Devils“ klubo nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmadienį svečiuose „Devils“ po pratęsimo 2:3 (0:0, 2:0, 0:2, 0:1) turėjo pripažinti Otavos „Senators“ komandos pranašumą.

Po šios pergalės „Senators“ (45 tšk.) ekipa Rytų konferencijoje pakilo į šeštąją vietą, laipteliu žemiau nustumdama būtent „Devils“ (44 tšk.) klubą.

Po lietuvio įvarčio antrajame kėlinyje (27:47) svečiai pirmavo 1:0, o per daugiau nei 19 žaidimo minučių (19:21) „Devils“ puolėjas dar dukart netaikliai metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be 11 įvarčių, 33-ejų D.Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 9 rezultatyvūs perdavimai ir 16 baudos minučių.

Antrojo įvarčio autoriumi Naujojo Džersio ekipos, kuri šiame mače po dviejų kėlinių pirmavo 2:0, gretose tapo Davidas Clarksonas (34:18).

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Jasonas Spezza (41:21), Erikas Condra (53:17) bei Danielis Alfredssonas (64:00).