NHL sezoną „Devils“ su Dainiumi Zubrumi baigė pralaimėjimu

Dvidešimt devintą pralaimėjimą paskutinėse – 48-ose – Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė vienuoliktąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užėmęs Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (48 tšk.) klubas.
Dainiaus Zubraus ataka.
Dainiaus Zubraus ataka. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį svečiuose „Devils“ komanda 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) turėjo pripažinti šeštojoje pozicijoje Rytuose likusių bei į atkrintamąsias varžybas patekusių „New York Rangers“ (56 taškai) ledo ritulininkų, kurie iškovojo 26-ą pergalę per 48 mačus, pranašumą.

34-erių metų lietuvis per 15 žaidimo minučių (15:04) nė karto nemetė į varžovų vartus bei trečiajame kėlinyje (46:29) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 22 reguliariojo sezono rungtynes – 2 įvarčiai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 12 baudos minučių.

Prie šeštosios iš eilės arenos šeimininkų pergalės įvarčiais prisidėjo Derekas Stepanas (2:37), Ryanas Callahanas (19:01) bei Rickas Nashas (37:23 ir 45:30).

„Rangers“ vartininkas Henrikas Lundqvistas atrėmė visus 20 varžovų metimų bei antrą kartą šiame sezone į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.