NHL Stanley taurės finale „Capitals“ pasiekė antrą pergalę iš eilės

„Washington Capitals“ namuose 3:1 įveikė „Las Vegas Golden Knights“ ir NHL Stanley taurės finalo serijoje išsiveržė į priekį 2-1.
Aleksandras Ovečkinas
Aleksandras Ovečkinas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Ledo ritulys NHL

Aleksandras Ovečkinas antro kėlinio antrą minutę išvedė „Capitals“ į priekį (21:10), o Jevgenijus Kuznecovas tame pačiame kėlinyje persvarą padidino (32:50).

Tomas Nosekas trečiajame kėlinyje skirtumą sušvelnino (43:29), bet tašką rungtynėse padėjo Devante Smitho-Pelly įvartis (53:53).

Finalo serija prasidėjo Las Vegaso ledo ritulininkų pergale, bet po to „Capitals“ laimėjo dukart iš eilės.

Ketvirtosios serijos rungtynės vėl Vašingtone bus žaidžiamos birželio 4 dieną.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?