NHL Stenlio taurės ketvirtfinalius pergalėmis pradėjo šeimininkai

Antradienį prasidėjusių Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtoja „Chicago Blackhawks“ komanda namuose po pratęsimo 2:1 įveikė „Minnesota Wild“ ledo ritulininkus (8-oji vieta konferencijoje) ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingą įvartį 17-ąją pratęsimo minutę Čikagos komandai pelnė Bryanas Bickellis.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos penktadienį taip pat Čikagoje.

Kitose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse pergales šventė taip pat šeimininkų komandos: „Anaheim Ducks“ (2) 3:1 įveikė „Detroit Red Wings“ ekipą (7), o „St. Louis Blues“ (4) po pratęsimo 2:1 nugalėjo „Los Angeles Kings“ (5) komandą.

Antradienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Vakarų konferencija.

1/4 finalo.

„Chicago Blackhawks“ (1) – „Minnesota Wild“ (8) 2:1, po pratęsimo (0:1, 1:0, 0:0; 1:0). Serija 1-0.
„Anaheim Ducks“ (2) – „Detroit Red Wings“ (7) 3:1 (1:1, 0:0, 2:0). Serija 1-0
„St. Louis Blues“ (4) – „Los Angeles Kings“ (5) 2:1, po pratęsimo (1:0, 0:0, 0:1; 1:0). Serija 1-0.