NHL superfinale Dalaso „žvaigždės“ išplėšė šeštąsias serijos rungtynes

Edmontone vykstančiame NHL Stanley taurės finale „Tampa Bay Lightning“ buvo per vieną įvartį nuo čempionės trofėjaus, tačiau dviejų pratęsimų pareikalavusiose penktosiose serijos rungtynėse 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0) triumfavo „Dallas Stars“.
„Dallas Stars“ triumfas penktosiose NHL superfinalo rungtynėse
„Dallas Stars“ triumfas penktosiose NHL superfinalo rungtynėse / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Ledo ritulys NHL

Dabar serijoje iki keturių pergalių „Lightning“ pirmauja 3:2.

Penktosiose serijos rungtynėse pirmieji į priekį po Corey Perry įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje išsiveržė „Stars“ ledo ritulininkai, tačiau praleidę įvarčius tiek antrojo, tiek trečiojo kėlinio pradžiose jie atsidūrė ant prarajos krašto.

Trečiajam ketvirčiui persiritus į antrą pusę rezultatą išlyginti pavyko Joe Pavelskiui, o komandos patraukė į pratęsimą.

Pirmoji papildomų penkių minučių atkarpa baigėsi be įvarčių, tačiau jau minėtasis C.Perry pasižymėjo tiksliu smūgiu antrajame ir padovanojo savo ekipai žūtbūtinę pergalę.

Priminsime, kad istorija Dalaso klubui nieko gera nežada. Vienintelė ekipa, per visą NHL superfinalų istoriją sugrįžusi iš 1:3 ar dar blogesnio deficito, buvo „Toronto Maple Leafs“, kuri 1942 metais laimėjo keturis sykius iš eilės atsilikdama 0:3.

Nepaisant šio fakto, C.Perry po rungtynių pabrėžė vieną labai svarbią savo ekipos savybę.

„Mes esame ekipa, kuri niekuomet nepasiduoda. Kausimės iki galo. Apie tai kalbėjome visą rungtynių dieną – laimėkime dabar ir judėkime į priekį. Manau, kad mes pradedame kurti kažką stebuklingo“, – teigė „Stars“ didvyris.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?