Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

NHL turės naujus Stenlio taurės savininkus – „Bruins“ ledo ritulininkai eliminuoti jau ketvirtfinalyje

Septintosiose NHL ledo ritulio lygos Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Vašingtono „Capitals“ ekipa trečiadienį svečiuose po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) nugalėjo Stenlio taurės savininką Bostono „Bruins“ klubą, laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:3 bei iškopė į konferencijos pusfinalį.
„Bruins“ ledo ritulininkai iškrito jau pirmajame etape.
„Bruins“ ledo ritulininkai iškrito jau pirmajame etape. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Mattas Hendricksas (11:23) ir Joelis Wardas (62:57), o vienintelio įvarčio autoriumi arenos šeimininkų gretose tapo Tyleris Seguinas (34:27).

Šių komandų serijos keturiuose mačuose prireikė pratęsimų, o visose septyneriose rungtynėse – pirmą kartą per visą NHL istoriją – nugalėtojas pergalę iškovojo minimaliu – tik vieno įvarčio – skirtumu.

„Bruins“ – antrasis iš eilės čempionų klubas NHL pirmenybėse, kuris iš kovos dėl Stenlio taurės pasitraukė jau pirmajame atkrintamųjų varžybų etape. Praėjusiame sezone toks pat likimas ištiko Čikagos „Blackhawks“ ledo ritulininkus, kurie septintąjį mačą taip pat po pratęsimo pralaimėjo Vankuverio „Canucks“ komandai.

Paskutinį kartą dusyk iš eilės – 1997 ir 1998 metais – NHL čempione tapo Detroito „Red Wings“ ekipa.