NHL Vakarų konferencijos pusfinalyje – antroji iš eilės Bostono ledo ritulininkų pergalė

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalyje iškovojo bei serijoje iki keturių pergalių 2-0 pirmauja Bostono „Bruins“ klubas, sekmadienį namuose 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) įveikęs Niujorko „Rangers“ ledo ritulininkus.
Tuukka Rask
Tuukka Rask / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame serijos mače „Bruins“ ekipa varžovus Bostone nugalėjo po pratęsimo – 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0).

Sekmadienį arenos šeimininkams įvarčius pelnė Torey'is Krugas (5:28), Gregory'is Campbellas (22:24), Johnny'is Boychukas (32:08), Bradas Marchandas (40:26) ir Milanas Lučičius (52:39).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Ryanas Callahanas (8:01) bei Rickas Nashas (23:20).

Trečiąsias ir ketvirtąsias pusfinalio serijos rungtynes komandos Niujorke žais antradienį bei ketvirtadienį.

Kitoje Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos poroje Otavos „Senators“ klubas sekmadienį namuose po dviejų pratęsimų 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti Pitsbergo „Penguins“ ledo ritulininkus, kuriems seriją iki keturių pergalių pralaimi 1-2. Ketvirtąsias serijos rungtynes Otavoje ekipos žais trečiadienį.