OHL lygoje „Kaunas“ nugalėjo „Energiją“, Lietuvos čempionai nusileido Latvijos

Optibet ledo ritulio lygoje įvyko rungtynės tarp dviejų lietuviškų komandų. „Kaunas City“ namie iškovojo pergalę 5:2 prieš Elektrėnų „Airwell Energiją“.
„Kaunas CIty“
„Kaunas CIty“ / hockey.lt nuotr.

Pirmoji rungtynėse pasižymėjo „Kaunas City“ komanda po Aivaro Bendžiaus įvarčio (03:27, rez. perd. Povilas Verenis), tačiau kėlinio pabaigoje elektrėniškiams pavyko išlyginti rezultatą. Pusiausvyrą rungtynėse atstatė Klymentijus Lysakas (18:49, rez. perd. Jaromiras Šusterovas).

Antrajame kėlinyje per kiek daugiau nei pusę minutės „Kaunas City“ sugebėjo pelnyti du įvarčius be atsako. Iš toli iššovė Kostas Gusevas (27:02, rez. perd. Denisas Kuzminovas), o netrukus įvartį pelnė ir Egidijus Binkulis (27:35, rez. perd. Matas Čyvas).

Lemiamame rungtynių kėlinyje ilgą laiką abi komandos nesugebėjo pelnyti įvarčių, kol galiausiai rungtynių pabaigoje krito dar trys įvarčiai. Du kartus tikslūs buvo kauniečiai, kai į vartus tiksliai atakavo Lukas Žukauskas (54;44, rez. perd. Egidijus Binkulis) ir Povilas Verenis (57:02), o sykį pasižymėjo „Airwell Energijos“ gynėjas Lukas Vėželis (56:03, rez. perd. Donatas Kumeliauskas).

Lietuvos ir Latvijos čempionų akistata

OHL lygoje dar sykį susitiko Lietuvos ir Latvijos čempionai. Jelgavoje vykusiose rungtynėse „Zemgale/LLU“ po atkaklios kovos 3:2 palaužė Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ ledo ritulininkus.

Tai buvo jau ketvirtoji latvių pergalė per ketverias tarpusavio rungtynes reguliariajame sezone.

Pirmajame kėlinyje aktyvesni buvo svečiai iš Vilniaus, bet įvarčių pelnyta nebuvo. Po pirmosios pertraukos „Zemgale/LLU“ atstovams pavyko itin sėkmingai sugrįžti į rungtynes ir per tris minutes pelnyti du įvarčius. Pasižymėjo Ernestas Berzinšas (21:46) ir Kristeris Vitolinšas (23:03, rez. perd. Rinaldas Vutkevičsas).

hockey.lt nuotr./„7bet-Hockey Punks“

Lemiamoje rungtynių atkarpoje „7bet-Hockey Punks“ sugebėjo sušvelninti rezultatą po Ilja Četvertako tikslios atakos (43:02, rez. perd. Laisvydas Kudrevičius, Tadas Kumeliauskas), bet netrukus antruoju savo įvarčiu atsakė ir E. Berzinšas (45:15, rez. perd. Kasparas Mendzinsas).

Dar kartą iki minimalios persvaros „pankai“ sugrįžo po Timo Tillos įvarčio (52:40, rez. perd. I. Četvertakas, L. Kudrevičius), bet per likusį rungtynių laiką jie nesugebėjo išlyginti rezultato. Vilniečiams nepadėjo ir vartininko Artūro Pavliukovo keitimas šeštuoju aikštės žaidėju.