Olimpiniame ledo ritulio turnyre – Latvijos pralaimėjimas atkakliame mūšyje

Olimpiniame ledo ritulio turnyre Latvijos komanda neatsilaikė prieš Suomiją ir krito 1:3 po įtemptos kovos.
Latvija – Suomija
Latvija – Suomija / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o Suomija ledus pralaužė 38-ąją minutę, kai ritulį į vartus pasiuntė Valtteris Kemilainenas (rez. perd. Mikko Lehtonenas; Joonas Nattinenas).

Rezultatą išlygino Rodrigo Abolsas, pasižymėjęs 44-ąją minutę (rez. perd. Renaras Krastenbergas; Denissas Smirnovas).

Galiausiai 55-ąją minutę tolimu smūgiu suomiai vėl įgijo persvarą – įvartį pelnė Leo Komarovas (rez. perd. Jusso Hietanenas; Ville Pokka).

Lemiamą smūgį Latvijai Suomijos rinktinė sudavė 59-ąją minutę, kai ritulį į tinklą metė Marko Anttila (rez. perd. Saku Maenalanenas; Petteri Lindbohmas).

Latvija turnyrą pradėjo pralaimėjimu 2:3 Švedijos komandai, tad penktadienį patyrė antrą pralaimėjimą.

Rusijos olimpinio komiteto komanda 2:0 nugalėjo Daniją.

Pavelas Karnauchovas atidarė rusų įvarčių sąskaitą 29-ąją minutę, o jau prieš pat mačo pabaigą – 60-ąją minutę – taškus sudėliojo Kirilas Semionovas.