Pasaulio biatlono taurė: sprinto rungtyje iš 99 dalyvių Diana Rasimovičiūtė finišavo 29-a

Švedijoje tęsiasi 2013-2014 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų pirmasis etapas.
Diana Rasimovičiūtė
Diana Rasimovičiūtė / Lietuvos biatlono federacijos nuotr.

Moterų 7,5 km sprinto lenktynėse Diana Rasimovičiūtė kartą suklydo šaudykloje, buvo priversta įveikti vieną baudos ratą ir finišavo 29-a, be klaidų šaudžiusiai nugalėtojai norvegei Ann Kristin Flatland pralaimėjusi 1 minutę 35,4 sekundės.

Antroji Lietuvos biatlonininkė Natalija Kočergina, įveikusi du baudos ratus, finišavo 79-a tarp 99 dalyvių. Ją nuo nugalėtojos skyrė daugiau nei 3 minutės.

Antroji vieta atiteko nė karto šaudykloje nesuklydusiai Rusijos biatlonininkei Olgai Zaicevai, trečia finišavo vieną baudos ratą įveikusi praėjusio sezono pasaulio taurės savininkė norvegė Tora Berger:

1. Ann Kristin Flatland (Norvegija) 20 min. 41,2 sek. (0 baudos ratų)

2. Olga Zaiceva (Rusija) atsiliko 15,9 sek. (0)