Pasaulio biatlono taurės varžybų ketvirtasis etapas baigėsi bendro starto lenktynėmis

2015-2016 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) ketvirtasis etapas Vokietijoje sekmadienį baigėsi vyrų ir moterų bendro starto lenktynėmis.
Biatlonininkas Tomas Kaukėnas
Biatlonininkas Tomas Kaukėnas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Vyrų 15 km nuotolyje greičiausias buvo vieną baudos ratą sukęs ir ketvirtą pergalę sezone iškovojęs bendrosios pasaulio taurės varžybų įskaitos lyderis prancūzas Martinas Fourcade'as. Jis nuotolį įveikė per 34 minutes 7,2 sekundės ir finiše 13,7 sekundės aplenkė be klaidų šaudžiusį čeką Ondrejų Moravecą.

Trečias liko net trissyk šaudykloje suklydęs norvegas Tarjei Boe, nugalėtojui pralaimėjęs 29,7 sekundės.

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 11 lenktynių):

1. Martin Fourcade (Prancūzija)         541 tšk.
77.Matvej Jelisejev (Rusija)              3

Moterų 12,5 km lenktynėse ketvirtą pergalę sezone ir antrą iš eilės iškovojo be klaidų šaudžiusi vokietė Laura Dahlmeier. Ji distanciją įveikė per 33 minutes 17,7 sekundės ir 15,3 sekundės aplenkė baudos ratą sukusią prancūzę Marie Dorin Habert.

Dar po 6,3 sekundės trečia finišo linija kirto dusyk šaudykloje suklydusi norvegė Tiril Eckhoff, o dusyk į taikinius nepataikiusi šio sezono lyderė bendroje įskaitoje čekė Gabriela Soukalova šįsyk liko tik septinta:

1. Gabriela Soukalova (Čekija)          503 tšk.