Pasaulio čempionatas: Rusija nušlavė dėl ketvirtfinalio kovojančią Latviją

Pasaulio ledo ritulio čempionate Prancūzijoje ir Vokietijoje liko tik viena laisva ketvirtfinalio vieta. Dėl jos kovos Latvijos rinktinė, kuri pirmadienį 0:5 pralaimėjo Rusijai.
Rusijos ledo ritulininkai
Rusijos ledo ritulininkai / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Jau pirmajame kėlinyje Rusijos rinktinė įmušė du įvarčius. Pasižymėjo Bogdanas Kiselevičius ir Ivanas Teleginas.

Antrojo kėlinio pradžioje rusų pranašumą didino Vladislavas Namecnikovas. Kėlinio pabaigoje pasižymėjo ir Nikita Kučerovas.

Trečiajame kėlinyje įvartį įmušė ir Antonas Belovas.

17 taškų surinkusi Rusijos rinktinė pakilo į pirmąją A grupės vietą. Paskutinėse grupės rungtynėse rusai susitiks su antroje vietoje esančiais amerikiečiais.

Latvijos rinktinė su 9 taškais A grupėje užima ketvirtąją vietą ir dar turės pakovoti dėl vietos ketvirtfinalyje. Antradienį lemiamose rungtynėse dėl paskutinio kelialapio Latvija kovos su Vokietija.

Nieko nebelemiančiose B grupės rungtynėse Prancūzija 4:1 nugalėjo Slovėniją.

Slovėnija jau nebepakils iš paskutinės grupės vietos ir iškris į žemesnį divizioną.

Prancūzija su 10 taškų grupėje liko penkta ir į ketvirtfinalį nepateko.

Pasaulio čempionato A ir B grupėse varžosi 16 komandų. Į ketvirtfinalį pateks po keturias geriausias abiejų grupių rinktines.

Jau aiškios septynios ketvirtfinalio dalyvės – JAV, Rusija, Švedija, Kanada, Čekija, Šveicarija ir Suomija.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?