Pasaulio čempionate – identiškos Austrijos ir Suomijos pergalės po baudinių

Pasaulio ledo ritulio čempionate Čekijoje sužaistos dar dvi rungtynės A ir B grupėje. Abu mačai baigėsi identiškais rezultatais 3:2, baudinių serijomis bei Austrijos ir Suomijos ledo ritulininkų pergalėmis.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

A grupės rungtynėse susitiko į kitą etapą vilčių nebeturinčios patekti Vokietijos ir Austrijos rinktinės ir pastarieji laimėjo 3:2.

T.Rafflo įvartis antrajame kėlinyje (34:33) išvedė austrus į priekį, bet trečiojo kėlinio pradžioje M.Wolfas (44:14) rezultatą išlygino.

R.Rotteris vėliau dar kartą persvėrė rezultatą austrų naudai (54:22), bet vokiečiai ir vėl išlygino. Likus žaisti porą minučių (58:00) P.Reimeris vėl atstatė lygybę ir komandoms teko mušti baudinius.

Austrai D.Heinrichas ir K.Komarekas įmušė pirmuosius du baudiniu, o vokiečiai įmušė tik antrą smūgį. K.Hospeltas pirmuoju bandymu nerealizavo baudinio, bet įmušė T.Riederis. Austro B.Leblerio netaiklus bandymas buvo grąžinęs vokiečiams viltį, tačiau P.Reimeris vėl neįmušė ir vokiečiai kapituliavo.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Prancūzija 5 1 0 0 4 8:14 3

Prieš kelias dienas amerikiečius įveikę Baltarusijos ledo ritulininkai patyrė jau antrą nesėkmę iš eilės B grupėje ir nukrito į ketvirtąją vietą. Po baudinių serijos Suomija 3:2 nugalėjo Baltarusiją.

Visi mačo įvarčiai įmušti trečiame kėlinyje. Y.Koviršynas kėlinio pradžioje (45:09) išvedė Baltarusiją į priekį, tačiau suomiai atsakė taikliais J.Donskoi (51:57) ir T.Hartikaineno (52:51) smūgiais.

Paskutinę mačo minutę baltarusiams pasiteisino vartininko išėmimas iš aikštės – A.Kaliužinas (59:29) įvarčiu išplėšė lygiąsias. Vis dėlto, jo komandos draugai proga nepasinaudojo.

S.Kosticinas pramušė pirmąjį baltarusių baudinį, A.Stepanovas įmušė antrą, tačiau visi trys taiklūs J.Immoneno, J.Donskoi ir J.Jokineno baudiniai lėmė suomių pergalę.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV 6 5 0 0 1 17:10 15
2. Rusija 6 4 1 0 1 28:13 14
3. Suomija 6 4 1 0 1 19:7 14
4. Baltarusija 6 3 0 2 1 17:17 11
5. Slovakija 6 1 2 1 2 13:14 8
6. Norvegija 6 2 0 0 4 10:20 6
7. Danija 6 1 0 1 4 10:19 4
8. Slovėnija 6 0 0 0 6 8:22 0

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?