Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Pasaulio čempionate Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė nusileido Vengrijai

Brašovo mieste (Rumunija) vykstančiame pasaulio jaunimo iki 20 metų ledo ritulio čempionate, II-o diviziono „A“ grupės varžybose Lietuvos U-20 rinktinė nusileido Vengrijos bendraamžiams rezultatu 1:3 (0:2, 1:1, 0:0).
Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė vykstančiame pasaulio jaunimo iki 20 metų ledo ritulio čempionate, II-o diviziono „A“ grupės varžybose nusileido Vengrijos bendraamžiams rezultatu 0:2 (0:2, 1:1, 0:0). / J.Mižutavičiūtės nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Pirmąjį kėlinį lietuviai nesugaudė varžovų, kurie pirmąjį rungtynių įvartį pelnė ant ledo turėdami vienu žaidėju mažiau, kai pasižymėjo Danielis Szabo (05:51 min., Csanadas Erdely). Kėlinio viduryje vengrai rezultatą padvigubino, o pasižymėjo Szilardas Hamvai (11:22 min., Laszlo Rito).

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo lietuviai, kurie pasinaudojo Vengrijos ekipos klaida keičiant penketukus. Vengrai vienu metu aikštelėje buvo šešiese ir už tai užsidirbo 2 minučių nuobaudą komandai.

Tuo pasinaudojo 15-metis Edgaras Protčenka, kuris sušvelnino rezultatą iki 1:2 (23:39 min., Danielis Bogdziulis, Aimas Fiščevas).

Vengrai atsilygino tuo pačiu, kai Nikodemas Tučkus kabino varžovą lazda ir atsisėdo pailsėti 2 minutėms. Zalanas Fliszaras sugrąžino dviejų įvarčių persvarą (37:46 min., Krisztianas Nagy).

Trečiajame kėlinyje Lietuvos rinktinė ieškojo kelių link varžovų vartų, tačiau sušvelninti rezultato nepavyko.

Rungtynių pabaigoje Aivaras Bendžius užsidirbo rungtynių nuobaudą (5+20 min.), kai neleistinai atakavo varžovą. Ar galės puolėjas žaisti kitose rungtynėse, paaiškės po drausmės komiteto sprendimo.

„Žaidėm daug geriau nei dvikovoje su olandais, tačiau neišnaudojame progų. Esant rezultatui 1:2 turėjome keletą progų įmušti, tačiau neišnaudojome net ir situacijų vienas prieš vieną.

Esame jauniausia komanda, tačiau nesiteisinam. Tiesiog šiandien pritrūko laimės, nes varžovams niekuo nenusileidome“,- po dvikovos sakė rinktinės vyriausiasis treneris Andrius Jadkauskas.

Antradienį čempionate laisva diena, lietuviai ją išnaudos treniruotei ir ekskursijai į grafo Drakulos gimtinę Sighisoaros mieste, Transilvanijoje.

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais trečiadienį 20:00 val. su čempionato šeimininke Rumunijos rinktine.

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?