Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų antrąjį dvikovės etapą laimėjo kroatas Ivica Kosteličius

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų antrąjį dvikovės – greitojo nusileidimo ir slalomo rungčių – etapą savaitgalį Austrijoje laimėjo bei taškais (po 180) šios rungties lyderį prancūzą Alexį Pinturaultą pasivijo 33-ejų metų kroatas Ivica Kosteličius.
Ivica Kosteličius
Ivica Kosteličius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kroatijos kalnų slidininko bendras laikas trasose buvo 3 minutės 45,80 sekundės.

Antrąją bei trečiąją vietas dvikovėje užėmė prancūzai A.Pinturault'as bei Thomas Mermillodas Blondinas.

Pirmasis nugalėtojui finiše pralaimėjo 1,26, o antrasis – 2,56 sekundės (bendras laikas   greit. nusileid.  slalomas):

1. Ivica Kostelič (Kroatija)             3:45,80           51,26        2:54,54
2. Alexis Pinturault (Prancūzija)        3:47,06           51,50        2:55,56
3. Thomas Mermillod Blondin (Prancūzija) 3:48,36           52,43        2:55,93
4. Romed Baumann (Austrija)              3:51,33           54,23        2:57,10
5. Aksel Lund Svindal (Norvegija)        3:51,55           54,06        2:57,49

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų dvikovės rungties lyderiai (po 2 etapų iš 3):

1. Ivica Kostelič (Kroatija)           180 tšk.
2. Alexis Pinturault (Prancūzija)      180
3. Thomas Mermillod Blondin (Pranc.)    96
4. Carlo Janka (Šveicarija)             86
5. Aksel Lund Svindal (Norvegija)       63

Bendrojoje sezono įskaitoje tebepirmauja 23-ejų metų austras Marcelis Hirscheris, lenkiantis norvegą Akselį Lundą Svindalą bei amerikietį Tedą Ligety'į (po 24 etapų iš 36):

1. Marcel Hirscher (Austrija)         1035 tšk.