Pasaulio ledo ritulio čempionatas: vokiečius nugalėjo ir šveicarai, baltarusiai triuškino danus

Čekijoje tęsiasi pasaulio ledo ritulio čempionatas. Vokietijos rinktinė patyrė antrą pralaimėjimą, o baltarusiai sutriuškino danus.
Šveicarija – Vokietija
Šveicarija – Vokietija / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Šveicarija – Vokietija 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Vokiečiams šios rungtynės buvo itin svarbios, nes čempionato starte pasiekta pergalė 2:1 prieš prancūzus nublanko prieš tragišką pralaimėjimą Kanadai 0:10.

Vienintelį šveicarų įvartį trečiojo kėlinio pradžioje pelnė Denis Hollensteinas.

Po šios pergalės šveicarai su 7 taškais A grupėje pakilo į trečiąją vietą. Aukščiau tik Kanada ir Švedija. Vokiečiai su 3 taškais užima penktąją vietą.

A grupėje pirmąsias tris vietas greičiausiai užims Kanada, Švedija ir Čekija, tačiau vokiečiai dar gali pakovoti dėl ketvirtosios, kuri užtikrintų vietą ketvirtfinalyje.

Danija – Baltarusija 1:5 (1:0, 0:3, 0:2)

Danai pirmieji išsiveržė į priekį po pirmajame kėlinyje Juliano Jakobseno pelnyto įvarčio, tačiau baltarusiai per kitus du kėlinius įrodė savo jėgą.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Jevgenijus Kovyršinas, po vieną pridėjo  Ilja Šinkevičius, Ivanas Usenko ir Arturas Gavrusas.

B grupėje Baltarusijos rinktinė su 7 taškais pakilo į antrąją vietą ir atsilieka tik nuo amerikiečių. Danai su vienu tašku užima šeštąją vietą.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?