Pasaulio ledo ritulio čempionate baltarusiai tėškė antausį amerikiečiams

Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate ir toliau fantastišką formą demonstruoja Baltarusijos rinktinė.
Ledo ritulys: Baltarusija – JAV
Ledo ritulys: Baltarusija – JAV / „Scanpix“ nuotr.

Mūsų kaimynai ketvirtadienio vakarą 5:2 įveikė B grupėje iki šiol pirmavusius Jungtinių Valstijų leido ritulininkus ir įsitvirtino lyderio pozicijoje.

Į nokdauną amerikiečiai buvo pasiųsti antrojo viduryje pradžioje, kai baltarusiai pelnė du įvarčius. Iš pradžių pasižymėjo Arturas Gavrus (31:11), o netrukus persvarą padvigubino Artiomas Volkovas (33:01).

Maža to, amerikiečių problemos nesibaigė ir Aleksandras Kitarovas (36:06) pradėjo NHL žvaigždžių triuškinimą.

Likusius du įvarčius baltarusiams pelnė Aleksejus Kaliužnas (41:15 ir 48:23), o amerikiečių gretose paguodos įvarčius įmušė Brockas Nelsonas (37:21) ir Torey Krugas (45:35).

Baltarusių pergalė buvo istorinė. Ši komanda pasaulio čempionatų istorijoje amerikiečių iki šiol nebuvo įveikusi nei karto.

B grupės turnyro lentelė (komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Baltarusija 4 3 0 1 0 13:6 10
2. USA 4 3 0 0 1 12:7 9
3. Rusija 4 3 0 0 1 18:11 9
4. Slovakija 4 1 2 0 1 11:8 7
5. Suomija 3 2 0 0 1 9:5 6
6. Norvegija 4 1 0 0 3 6:15 3
7. Danija 4 0 0 1 3 6:17 1
8. Slovėnija 3 0 0 0 3 6:12 0

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?