Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Pasaulio ledo ritulio čempionate JAV palaužė Kanadą 5:4

Švedijoje ir Suomijoje tęsiasi 2012 metų pasaulio ledo ritulio čempionatas. H grupėje akis į akį stojo dvi amžinos varžovės. JAV ir Kanados akistatą po pratęsimo 5:4 (1:1, 1:1, 2:2, 1:0) laimėjo amerikiečiai.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Jimas Slateris (1:10), Jackas Johnsonas (33:54 ir 61:47), Patrickas Dwyeris (46:43) ir Nate'as Thompsonas (56:19).

Kanadiečių gretose įvarčiais pasižymėjo Johnas Tavaresas (6:38), Jeffas Skinneris 27:34, Evanderis Kane'as (49:51) ir Duncanas Keithas (58:28).

Po pergalės JAV (5 tšk.) rinktinė tapo aštuonių ekipų H grupės lydere. Beje, tai buvo vos trečioji amerikiečių pergalė prieš Kanadą per 18 tarpusavio susitikimų (pirmoji nuo 2010-ųjų ir antroji 1985-ųjų).

H grupės Helsinkyje turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Prancūzija   1 0 0 0 1  2:7 0

Vienvalde aštuonių komandų S grupės lydere Stokholme tapo pasaulio vicečempionė Švedijos (6 tšk.) rinktinė, 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) privertusi pasiduoti ketvirtąją poziciją išsaugojusius Čekijos (3 tšk.) ledo ritulininkus.

Įvarčius į svečių vartus įmušė Johanas Franzenas (2:42), Niklas Kronwallas (20:50), Joelis Lundqvistas (50:24) ir Niklas Perssonas (58:04), o vienintelį į čempionato šeimininkų – Jakubas Petružalekas (43:44).

S grupės Stokholme turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Italija      1 0 0 0 1  0:3 0

Į planetos čempionato ketvirtfinalį pateks keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės.

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?