Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Pasaulio ledo ritulio čempionate – Kanados ir Čekijos pergalės

Suomijoje ir Švedijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate užtikrintą pergalę pirmadienį iškovojo Kanados (7 tšk.) rinktinė, net 7:2 (4:1, 1:1, 2:0) sutriuškinusi Prancūziją (3 tšk).
Kanados ledo ritulininkai.
Kanados ledo ritulininkai. / AP/Scanpix nuotr.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Ryanas Nugentas-Hopkinsas (01:59 ir 49:56), Patrickas Sharpas (09:56), Jamie'is Bennas (13:54 ir 17:21), Jordanas Eberle (33:19) bei Corey'is Perry'is (52:19).

Prancūzų gretose įvarčiais pasižymėjo Brianas Hendersonas (19:22) ir Alexandre'as Rouleau (33:49).

Po šios pergalės Kanada bent trumpam tapo H grupės lydere – kol trečiojo turo mačų nesužaidė Šveicarija (6 tšk.), Siuomija (6 tšk.) ir JAV (5 tšk.).

H grupės Helsinkyje turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynėse, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Čekai norvegus palaužė tik baudinių serijoje

Dramatišką pergalę S grupėje išplėšė Čekijos (5 tšk.) rinktinė, kuri tik po baudinių serijos 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) palaužė pirmąjį tašką iškovojusią Norvegiją (1 tšk.).

Čekams pergalę baudinių serijoje išplėšė Alešas Hemsky, kartą pasižymėjęs ir pagrindinio laiko metu (16:41). Po įvartį nugalėtojams dar pridėjo Davidas Krejci (37:04) ir Michaelas Frolikas (47:56).

Norvegų, kurie dukart pirmavo, gretose įvarčius pelnė Mathisas Olimbas (11:36), Larsas Erikas Spetsas (21:39) ir Jonas Holosas (50:51).

S grupės Stokholme turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynėse, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Norvegija    3 0 0 1 2  6:11  1

Į planetos čempionato ketvirtfinalį pateks keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės.

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?