Pasaulio ledo ritulio čempionate latviai baudinių serijoje nusileido danams

Penktąją nesėkmę iš eilės Rusijoje vykstančiame šešiolikos komandų planetos ledo ritulio čempionate patyrė septintą vietą aštuonių ekipų A grupėje užimanti Latvijos (3 tšk.) rinktinė.
Latvija - Danija
Latvija - Danija / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Penktadienį Latvijos ledo ritulininkai po baudinių serijos 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) nusileido į penktąją poziciją pakilusiai Danijos (6 tšk.) komandai.

A grupėje pirmauja pergalingai žaidžianti Čekijos (14 taškų) rinktinė.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Kazachstanas 5 0 1 0 4 13:22 2

B grupėje svarbią pergalę iškovojo ir su 7 taškais į ketvirtą vietą pakilo Vokietijos rinktinė, 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) nugalėjusi septintojoje pozicijoje likusią Baltarusijos (3 tšk.) ekipą.

B grupėje pirmauja po keturias pergales iškovoję Kanados ir Suomijos ledo ritulininkai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Vengrija 5 0 0 0 5 5:25 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?