Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Pasaulio ledo ritulio čempionate Latvija iškovojo triuškinamą pergalę

Antrąją pergalę per tris žaistus mačus pasaulio ledo ritulio čempionate iškovoję latviai pakilo į trečiąją S grupės vietą. S grupės Stokholme turnyro lentelė (, komanda, rungtynėse, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
Latvis Mikas Indrasis
Latvis Mikas Indrasis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Latvijos ledo ritulininkai antradienį net 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) sutriuškino Italiją.

Įvarčiais pasižymėjo Ronaldas Keninis (18:24), Gintas Meija (24:16), Oskaras Bartulis (37:54), Mikas Indrasis (40:43) ir Krisjanis Redlihas (42:31).

S grupėje pirmauja Švedijos ir Rusijos rinktinės, iškovojusios po tris pergales iš tiek pat galimų. Švedai antradienį nežaidė, o rusai 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) palaužė vokiečius.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Nikolajus Žerdevas (19:51) ir Aleksejus Tereščenka (50:35).

8 Norvegija 3 0 0 1 2 -5 1

H grupėje pirmąją pergalę iškovojo Baltarusija, kuri 3:2 (0:1, 3:1, 0:0) palaužė Kazachstaną.

Po taiklių Vadimo Krasnoslobodcevo smūgių (02:32 ir 27:42) kazachai pirmavo 2:0, bet persvaros neišsaugojo ir lieka be pergalių.

Baltarusiams pergalę išplėšė Konstantinas Kolcovas (28:48), Michailas Grabovskis (33:37) ir Jevgenijus Kovyršinas (33:52).

H grupėje vienvalde lydere tapo Suomija, rezultatu 5:2 (1:0, 2:2, 2:0) pranokusi Šveicariją ir iškovojusi trečią pergalę iš eilės.

Suomiams Jarkko Immonenas (06:30 ir 36:45) ir Valtteri Filipula (49:46 ir 56:42) pelnė po du įvarčius, o Leo Komarovas (26:05) pridėjo vieną.

Šveicarams dukart rezultatą buvo išlyginę Andresas Ambuhlis (25:44) ir Romanas Wickas (37:44).