Pasaulio ledo ritulio čempionate pergales šventė prancūzai ir slovakai

Antradienį Čekijoje tęsėsi pasaulio ledo ritulio čempionatas. Rungtynių nugalėtojai sprendėsi pačioje mačo pabaigoje ir jais tapo prancūzai ir slovakai.
Austrija – Prancūzija
Austrija – Prancūzija / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Austrija – Prancūzija 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Prancūzijos pergalė išlaikė jų viltis prasibrauti į kitą etapą.

Trečiajame kėlinyje lemiamą įvartį įmušė Damienas Fleury. Rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį pridėjo komandos kapitonas Laurent Meunier.

Austrai čempionatą pradėjo pergale 4:3 prieš šveicarus, bet po to net 1:6 pralaimėjo švedams.

Po pirmosios prancūzų pergalės jie su trimis taškais yra šešti A grupėje. Austrai su dviem taškais liko septinti.

Slovakija - Slovėnija 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)

Tai buvo jau trečioji slovakų pergalė šiame čempionate. Ir trečią kartą jie triumfavo po to, kai leido į priekį išsiveržti varžovams.

Slovėnai pirmavo po Jano Urbaso įvarčio pirmajame kėlinyje. Tačiau trečiajame kėlinyje pabudę slovakai nušlavė savo varžovus. Pirma rezultatą išlygino Andrejus Meszarosas. Dar du įvarčius pridėjo Marianas Gaborikas.

Slovakai su 7 taškais pakilo į antrą vietą B grupėje ir nusileidžia tik amerikiečiams. Slovėnai su nuliu taškų yra septinti ir lenkia tik norvegus.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?