Pasaulio slidinėjimo taurės varžybų sprinte lietuviai aplenkė vos po vieną varžovą

Italijoje vykstančiame 2013-2014 metų sezono pasaulio slidinėjimo taurės varžybų ketvirtajame etape kukliai sprinto lenktynėse pasirodė Lietuvos atletai, sugebėję aplenkti vos po vieną varžovą.
Vytautas Strolia
Vytautas Strolia / sportas.info nuotr.

Moterų 1,5 km distanciją klasikiniu stiliumi Ingrida Ardišauskaitė įveikė per 3 minutes 34,88 sekundės ir liko 63-a tarp 64-ių dalyvių.

Nugalėjo pasaulio taurės savininkė lenkė Justyna Kowalczyk, finale aplenkusi prizininkėmis tapusias suomę Annę Kylloenen bei norvegę Maiken Caspersen Fallą.

Šio sezono lyderė triskart olimpinė čempionė norvegė Marit Bjorergen šeštadienį nestartavo.

Moterų pasaulio taurės lyderių rikiuotė bendroje įskaitoje (po 8 varžybų):

1. Marit Bjoergen (Norvegija) 569 tšk.

2. Justyna Kowalczyk (Lenkija) 444

3. Charlotte Kalla (Švedija) 401

4. Therese Johaug (Norvegija) 350

5. Kikkan Randall (JAV) 303

Vyrų 1,5 km distancijoje klasikiniu stiliumi Vytautas Strolia įveikė per 4 minutes 30,16 sekundės ir liko 80-as tarp 81-o finišavusio slidininko (startavo 84-i).

Nugalėjo čekas rusas Nikita Kriukovas, finišo spurtu aplenkęs antrą bei trečią vietas užėmusius atitinkamai Aleksejų Poltoraniną iš Kazachstano bei šveicarą Gianlucą Cologną.