„Penguins“ NHL čempionate iškovojo šeštą pergalę iš eilės

Šeštą pergalę iš eilės – devynioliktą per 27 rungtynes – NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei taškais (po 38) penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderius pasivijo Pitsbergo „Penguins“ klubas.
„Pitsburgh Penguins“ ledo ritulininkai.
„Pitsburgh Penguins“ ledo ritulininkai. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Antradienį namuose „Penguins“ ekipa po ypač sėkmingo trečiojo kėlinio – 3:2 (0:2, 0;0, 3:0) – nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje Rytuose esančius Bostono „Bruins“ (37 tšk.) ledo ritulininkus, kurie patyrė septintą pralaimėjimą per 24 reguliariojo sezono mačus.

Svečiai šiose rungtynėse pirmavo po Zdeno Charos (04:45) ir Tylerio Seguino (13:30) įvarčių.

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais trečiajame kėlinyje pasižymėjo Chrisas Kunitzas (53:42) ir Brandonas Sutteris (54:33 bei 57:57).