Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Planetos pirmenybių šeimininkai latviai patyrė pirmą pralaimėjimą

Pasaulio ledo ritulio čempionato šeimininkai latviai nesugebėjo iškovoti antros pergalės iš eilės. Penktadienį sensacingai patiesę Kanadą, šįkart jie po baudinių serijos 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, (3:4)) turėjo pripažinti Kazachstano rinktinės pranašumą.
Latvijos ledo ritulio rinktinė nusileido Kazachstanui
Latvijos ledo ritulio rinktinė nusileido Kazachstanui / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Šeimininkus į priekį antrajame kėlinyje išvedė Lauris Darzins, tačiau kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Aleksanderis Šinas.

Trečiajame kėlinuke Rihards Bukarts latviams sugrąžino pranašumą, bet svečiai niekur nesitraukė – po Jesse Blackerio įvarčio ir vėl vyravo lygybė.

Pratęsimas baigėsi be įvarčio, tad rinktinių laukė baudinių serija, kurioje sėkmingiau pasirodė svečiai iš Kazachstano, triumfavę 4:3.

Pergalingą baudinį jiems įmušė Jevgenijus Rymarevas.

Kazachstanui tai buvo pirmosios rungtynės B grupėje ir pirmoji pergalė, o latviai savo sąskaitoje turi 1 laimėjimą ir 1 nesėkmę.

Šeštadienį šiame pogrupyje Suomija 2:1 nugalėjo JAV, o vokiečiai 5:1 nepasigailėjo norvegų.

Sekmadienį B grupėje įvyks dar trys mačai: Norvegija-Italija, Kazachstanas-Suomija ir Kanada-JAV.

Standings provided by SofaScore LiveScore

A pogrupio vakariniame mače šveicarai 5:2 nurungė čekus.

Kituose susitikimuose danai sensacingai 4:3 parklupdė švedus, o Rusija 7:1 nepasigailėjo Didžiosios Britanijos.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant