Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Sėkmingiausiai pasaulio taurės varžybose pasirodęs lietuvis užėmė vos 75 vietą

Italijoje tęsiasi septintasis 2012-2013 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU CUP) varžybų etapas.
Biatlono varžybų akimirka
Biatlono varžybų akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Rokas Biatlonas

Šeštadienį vyrų 10 km sprinto lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų Lietuvos atstovų pasirodė 75-ąją vietą užėmęs Rokas Suslavičius. Lietuvis šaudykloje suklydo penkis kartus, o finiše nugalėtoju tapusiam ir be klaidų šaudžiusiam švedui Tedui Armgrenui pralaimėjo beveik 5 minutes.

Taikliai šaudęs kitas mūsų šalies atstovas Konstantinas Šabalinas finišavo 79-as, o Nikolajus Kondratovas su 4 netaikliais šūviais liko 82-as.

Antrąją vietą užėmė rusas Aleksejus Slepovas, o trečias liko vokietis Danielis Bohmas:

1. Tedas Armgrenas (Švedija)             24 min. 57,2 sek. (0 klaidų šaudykloje)
2. Aleksejus Slepovas (Rusija)           atsiliko 0,4 sek. (1)
3. Danielis Bohmas (Vokietija)                    6,4 (0)