Šeštasis rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas NHL čempionate

Šeštą rezultatyvų perdavimą septynioliktose NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio "New Jersey Devils“ (42 tšk.) klubas iškovojo šešioliktą pergalę per 43 reguliariojo sezono mačus.
Dainius Zubrus ir jo komanda nurijo karčią piliulę
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vienuoliktąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Naujojo Džersio „Devils“ klubas ketvirtadienį svečiuose 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) įveikė dvyliktojoje pozicijoje Rytuose esančius Filadelfijos „Flyers“ (41 tšk.) ledo ritulininkus, kurie patyrė 25-ą nesėkmę per 44 mačus.

Po rezultatyvaus 34-erių metų lietuvio perdavimo trečiojo kėlinio pabaigoje (58:47) galutinį mačo rezultatą (3:0) užfiksavo Adamas Henrique'as.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per 17 žaidimo minučių (17:04) dukart metė (kartą – netaikliai) į varžovų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 1 įvartis, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 8 baudos minutės.

Likusius įvarčius svečiams, kurie iki ketvirtadienio mačo buvo patyrę dešimt pralaimėjimų iš eilės, pelnė Ryanas Carteris (25:36) ir Mattas D'Agostini (54:10).

„Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 23 varžovų metimus bei 121-ą kartą per savo karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.