Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Stipriausioje pasaulio ledo ritulio lygoje NHL – pirmoji Dainiaus Zubraus ir „Devils“ pergalė (rezultatai)

Pirmą pergalę stipriausioje pasaulio ledo ritulio lygoje NHL iškovojo Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ klubas.
„Devils“ mačo akimirka.
„Devils“ mačo akimirka. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusią Karolinos „Hurricanes“ ekipą.

Skaičiuojant nuo praėjusio sezono pabaigos, „velniai“ savo arenoje varžovus įveikė jau šeštą kartą iš eilės. Po šios pergalės Naujojo Džersio klubas, surinkęs du taškus po dvejų rungtynių, pakilo į trečiąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione.

Lietuvis per 16 žaidimo minučių (16:09) tris kartus netaikliai metė į svečių vartus bei antrojo kėlinio pabaigoje (35:13) gavo dvi baudos minutes.

Du įvarčius arenos šeimininkams pelnė Zachas Parise'as (3:59 ir 58:54), po vieną – Markas Fayne'as (29:36) bei Ilja Kovalčiukas (46:06). Pastarasis Rusijos ledo ritulininkas pasižymėjo ir dviem rezultatyviais perdavimais.

„Devils“ vartininkas Johanas Hedbergas atrėmė 24 varžovų metimus iš 26.

„Hurricanes“ ekipai įvarčius pelnė Aleksejus Ponikarovskis (28:58) bei Chadas LaRose'as (32:47), o vartininkas Camas Wardas atrėmė 22 arenos šeimininkų metimus.