Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Tolstanti Dainiaus Zubraus svajonė: „Devils“ antrąkart pralaimėjo po pratęsimo namuose

Namų sienos, Dainiaus Zubraus atstovaujamai komandai, panašu, visiškai nepadeda. Naujojo Džersio „Devils“ ekipa namuose pralaimėjo ir antrąsias NHL didžiojo finalo rungtynes.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 1:2  (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) pralaimėjo Los Andželo „Kings“ komandai ir didžiojo NHL finalo serijoje iki keturių pergalių atsilieka jau 0:2.

Lietuvis žaidė beveik 23 minutes, dukart metė į varžovų vartus, o trečiajame kėlinyje buvo nubaustas dvejomis baudos minutėmis.

Vienintelį įvartį šeimininkams pelnė Ryanas Carteris (42:59).

„Kings“ gretose pasižymėjo Drew Doughty (7:49) ir pergalingo įvarčio autorius – Jeffas Carteris (73:42).

„Mes nepasiduosime. Tai yra puiki komanda, todėl bus labai sunku. Tikiu, kad mes dar parodysime savo geriausią žaidimą“, – teigė „Devils“ ekipos kapitonas Zachas Parise‘as.

„Kings“ tapo pirmąja NHL komanda istorijoje, kuri atkrintamosiose varžybose iškovojo 10 pergalių iš eilės išvykose.

Trečiosios finalo rungtynės pirmadienį vyks Los Andžele.

Penktą kartą didžiajame NHL finale kovojantys „Devils“ ledo ritulininkai Stenlio taurę yra laimėję tris kartus – 1995, 2000 ir 2003 metais. Tuo tarpu „Kings“ į finalą pateko tik antrą kartą, o pirmą sykį – 1993 metais – pralaimėjo.

Vieninteliam stipriausioje pasaulio ledo ritulio lygoje žaidžiančiam lietuviui D.Zubrui tai antroji galimybė laimėti Stenlio taurę. Pirmą kartą didžiajame NHL finale lietuvis žaidė pirmąjį savo sezoną už Atlanto, bet su Filadelfijos „Flyers“ tada net 0:4 nepasipriešino Detroito „Red Wings“ klubui.

Verta pažymėti, kad „Devils“ ir „Kings“ šį sezoną jau dukart buvo susitikę reguliariajame sezone ir abu mačus laimėjo Naujojo Džersio klubas – 3:0 ir 2:1.

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?