Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Tomas Kaukėnas Europos biatlono čempionate užėmė dešimtąją vietą

Dešimtąją vietą Bulgarijoje vykstančiame suaugusiųjų (iki 26 metų) bei jaunimo (iki 20 metų) Europos biatlono čempionate užėmė Tomas Kaukėnas.
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / LBF

Ketvirtadienį asmeninėse 20 km suaugusiųjų lenktynėse T. Kaukėnas „uždirbo“ 3 baudos minutes ir, sugaišęs 54 minutes 41,5 sekundės, beveik dvi minutes pralaimėjo auksą iškovojusiam ukrainiečiui Sergejui Semionovui.

Sidabro medalis šioje distancijoje atiteko švedui Tobiasui Arwidsonui, bronza – bulgarui Krašimirui Anevui.

Dukart pro šalį prašovęs Karolis Dombrovskis užėmė 17-ąją vietą, o net 6 kartus nepataikęs Rokas Suslavičius liko 61-as tarp 65-įų finišavusių (startavo 67-i) sportininkų:

1. Sergej Semionov (Ukraina)            52 min. 50,2 sek. (1 baudos minutė)
2. Tobias Arwidson (Švedija)           atsiliko 14,3 sek. (0)