Vienas iš NHL čempionato lyderių „Penguins“ klubas nesustabdomas – iškovojo tryliktą pergalę iš eilės

Tryliktą pergalę iš eilės – 26-ą per 34 rungtynes – NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderis Pitsbergo „Penguins“ (52 tšk.) klubas.
„Pitsburgh Penguins“ ledo ritulininkai.
„Pitsburgh Penguins“ ledo ritulininkai. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį namuose „Penguins“ ledo ritulininkai 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) įveikė ketvirtojoje pozicijoje Rytuose esančią Monrealio „Canadiens“ (45 tšk.) ekipą, kuri patyrė dvyliktą pralaimėjimą per 32 reguliariojo sezono mačus.

Pergalingo įvarčio – penkioliktojo šiame sezone – autoriumi arenos šeimininkų gretose tapo Sidney'is Crosby'is (33:19).

„Penguins“ vartininkas Tomašas Vokounas pirmajame kėlinyje atrėmė 12 varžovų metimų, o jį pakeitęs Marcas-Andre Fleury per antrąją bei trečiąjį kėlinius – 25 svečių metimus.