Vilniaus „Pankai“ patyrė skaudžiausią sezono nesėkmę

Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ patyrė skaudžiausią šio sezono pralaimėjimą OHL Baltijos ledo ritulio čempionate.
„7bet-Hockey Punks“ ledo ritulininkai
„7bet-Hockey Punks“ ledo ritulininkai / hockey.lt nuotr.

Latvijoje vilniečiai prieš „Zemgale/LBTU“ pralaimėjo net 1:10. Tai buvo ketvirtasis „7bet-Hockey Punks“ pralaimėjimas per tiek pat rungtynių.

Viską Latvijos klubas išsprendė dar pirmajame kėlinyje. Atlikę net 28 metimus jie iš viso ritulį į varžovų vartus siuntė 6 kartus. Per visas rungtynes į „7bet-Hockey Punks“ vartus metimai skriejo kas minutę, o kas šeštas iš jų virsdavo įvarčiu.

Vienintelį savo įvartį svečiai pelnė jau tuomet, kai varžovai jau buvo pasižymėję 10 kartų. Tikslus buvo Timonas Mažulis.

„Zemgale/LBTU“ gretose įvarčiais pasižymėjo 9 žaidėjai. Vienintelis Aleksandras Zaprivoda pelnė du įvarčius, o Peteris Purmalis, Rustamas Begovas, Gatis Gricinskis, Tomas Motas, Robertas Vitolas, Markusas Streikišas, Danielis Andersonas ir Kevinas Stradniekas pelnė po vieną.

Kitos rungtynės „7bet-Hockey Punks“ laukia jau šeštadienį. Vilniaus „Pramogų arenoje jie priims šiandien sutiktus varžovus.