Geriausias metų pasiūlymas! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
Išbandyti

Viktorija Vyšniauskaitė-Cheri

Visos temos
Viktorija Vyšniauskaitė-Cheri Viktorija Vyšniauskaitė-Cheri

Viktorija Vyšniauskaitė-Cheri – dainininkė, reperė, operos solisto Vaido Vyšniausko dukra. Viename interviu ji yra sakiusi, kad savo kūryba nori paguosti tuos, kurie jaučiasi vieniši, įkvėpti, jei stinga drąsos ir pasitikėjimo savimi.

„Noriu užvesti tuos, kuriems svyra rankos. Noriu, kad per muziką kiekvienas patikėtų savimi, įsikvėptų gyvenimo. Aš nežinau, kaip pati būčiau išgyvenusi visus sunkumus, kuriuos patyriau, jeigu ne muzika. Muzika išgelbėjo mano gyvenimą“, – atvirai dalijosi It’s Cheri.

Viktorija Vyšniauskaitė-It's Cheri

V.Vyšniauskaitė-Cheri – atvirai apie laiką „X faktoriuje“: „Taip, aš sirgau žvaigždžių liga“

On da Mic-thumb-8

ON DA MIC. Viktorija Vyšniauskaitė-It‘s Cheri: nuo žvaigždžių ligos iki ašarų dėl „Liūto karaliaus“

Viktorija Vyšniauskaitė-It's Cheri

Viktorija Vyšniauskaitė-Cheri – apie tai, kas ją išgelbėjo: „Galbūt būčiau net neišgyvenusi...“

Viktorija Vyšniauskaitė-Cheri

It’s Cheri pristato ekstremaliomis sąlygomis nufilmuotą klipą „Dirbu”: „Bijojau dėl savo gyvybės”

Viktorija Vyšniauskaitė

Drąsiai svajojanti atlikėja „It’s Cheri“: „Noriu tapti įkvėpimu kitiems, kokiu man buvo Džordana ir Beyoncé“

Atlikėja It’s Cheri

It’s Cheri pristato debiutinį albumą „Sultys“: „Išliejau viską, ką iš manęs išspaudė gyvenimas“

It’s Cheri dainos „Sultys“ klipo filmavimas

Atlikėja It’s Cheri pristato vasarišką singlą „Sultys“ ir klipą: įamžintas karštas baseino vakarėlis

„Universal Music Group“ ofiso atidarymas Vilniuje

Vilniuje į šventę rinkosi muzikos pasaulio žvaigždės: tarp jų – Remis Retro su širdies drauge

It's Cheri

Ambicingoji It's Cheri pristato singlą „Nebėra Noro“: kalba apie etapo pabaigą