Geriausias metų pasiūlymas! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
Išbandyti

Darius Šerpytis

Visos temos
Darius Šerpytis Darius Šerpytis

Darius Šerpytis – policininkas, teisiamas dėl tarnybos metu panaudoto šaunamojo ginklo. Tyrimas sulaukė didelio atgarsio visuomenėje, o D.Šerpyčiui palaikymą išreiškė tiek kolegos policininkai, tiek ir generalinis komisaras.

Darius Šerpytis, vyko į iškvietimą Vilniaus rajone – greitosios pagalbos brigadai prireikė pagalbos dėl agresyvios pacientės, prieš ją patrulis ryžosi naudoti šaunamąjį ginklą.

Pirminėje ikiteisminio tyrimo medžiagoje fiksuota, kad 2023 m gruodžio 12 d. 14 val. 17 min. gautas GMP dispečerės pranešimas, kad Vilniaus r., viename kaime, agresyvi moteris (gim. 1972 m.) kastuvu užpuolė atvykusius medikus, kastuvu sužalojo paramediką (gim. 1988 m.), kuris, suteikus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai bei apgadino greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Į įvykio vietą atvykusius policijos pareigūnus moteris puolė su peiliu, todėl buvo panaudotos dujos, elektros impulsinis prietaisas „Taser“ (atlikti 4 šūviai).

Gindamasis nuo užpuolimo Vilniaus apskrities VPK Specialiosios parengties skyriaus pareigūnas (gim. 1990 m., beveik 10 metų tarnybos stažas) iš tarnybinio pistoleto „Glock 19“ iššovė penkis šūvius į moterį, ji įvykio vietoje mirė.

Teigiama, kad pareigūnas taikė į kojas, rankas, kad nepadarytų gyvybei pavojingo sužalojimo, tačiau to išvengti nepasisekė.

Pacientę nušovęs policininkas – jau teisme: sulaukė neįtikėtino kolegų palaikymo

Darius Šerpytis

Policininko nušautos moters sūnūs siekia prisiteisti po 50 tūkst. eurų

Ginkluotą moterį nušovusio pareigūno teismo posėdis

Pacientę nušovęs policininkas – jau teisme: sulaukė neįtikėtino kolegų palaikymo

Moterį nušovusio policininko advokatas prieš teismą atakuoja prokurorus: „Man keista“

Moterį nušovusio policininko advokatas prieš teismą atakuoja prokurorus: „Man keista“

Temos iliustracija

Policininko nušautos moters byla – nebylių prokurorų portfeliuose

Elektrėnų savivaldybėje vyras nušovė savo žmoną, sužeidė podukrą ir pats nusižudė

Siekiant objektyvumo, tyrimą dėl policininko nušautos moters atliks STT

Temos iliustracija

Policininko nušautos pacientės šeima negali patikėti: „Per „Farus“ jie rodo, kad net į vyrus nešaudoma!“

Įvykio vietoje

Policininko nušautos moters sūnus: „Man jau niekas nieko neaiškino“