Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Edvardas Žičkus. Be ribų“

Visos temos
„Edvardas Žičkus. Be ribų“ Edvardas Žičkus / Ana Rosso nuotr.

Edvardas Žičkus. Be ribų“ – naujas aktualių pokalbių šou 15min portale. Daugiau nei dviejų dešimtmečių patirtį televizijoje sukaupęs ir daugybę pasaulinio garso asmenybių kalbinęs žurnalistas žengia į jam pačiam iki šiol neišbandytą erdvę – internetinę televiziją. „Jei jau kultinis amerikiečių pokalbių laidų vedėjas Davidas Lettermanas prisijaukino „Netflix“, tai aš su internetiniu formatu irgi kaip nors susitvarkysiu“, – šypsosi prie naujo projekto vairo stojęs Edvardas Žičkus.

Kuo gyvena pirmaisiais šalies asmenimis tapusieji, priešakinėse fronto linijose su koronavirusu kovojantieji ar gyvenimą iš pagrindų nutarę pakeisti žmonės? Ar įsivaizduojate, kiek reikia drąsos prisipažinti apie ilgus metus persekiojančią depresiją, vaikystėje tavęs išsižadėjusį tėvą, mylimojo išdavystę ir dar asmeniškesnes gyvenimo akimirkas? – Apie visa tai naujoje laidoje su pašnekovais kalbėsis E.Žičkus.

Laida „Edvardas Žičkus. Be ribų“ kiekvieną sekmadienį 20 val. 15min portale.

Agnė Jagelavičiūtė

Paskutinis Agnės Jagelavičiūtės interviu 15min: „Esu nusprendusi „nefeikinti“ gyvenimo“

Donata Virbilaitė

D.Virbilaitė apie sunkius išgyvenimus: buvau žinoma, bet neturėjau pinigų autobuso bilietėliui

donatavirbilaite-61eab7d0c9e40

„Edvardas Žičkus. Be ribų“: Donata Virbilaitė – apie patyčias, juodąją emigracijos pusę ir depresiją

20211228_141939

Donata Virbilaitė – apie patyčias, juodąją emigracijos pusę ir depresiją

Donata Virbilaitė

„Edvardas Žičkus. Be ribų“ svečiuose – Donata Virbilaitė

Deivydas Zvonkus

D.Zvonkus: apie draugystę su Stano ir fotosesijas, dėl kurių atsiprašo žmonos

BE RIBU

Laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ – Deivydas Zvonkus: „Kiekvienam duotas laikas atsidurniuoti – aš savąjį jau išnaudojau“

20211228_173419

Deivydas Zvonkus: „Kiekvienam duotas laikas atsidurniuoti – aš savąjį jau išnaudojau“

Deivydas Zvonkus

Edvardas Žičkus. Be ribų – svečiuose Deivydas Zvonkus