Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Man-go“

Visos temos
„Man-go“ grupė „Man-go“

„Man-go“ – žinomos muzikos grupės „Mango“ veiklą tęsianti 2014 m. atsikūrusi grupė. „Man-go“ atsikūrė kitokia sudėtimi ir kitu pavadinimu.

 2016 m. grupę paliko Justina Jančiauskaitė, ją pakeitė narė Justina Dovydenė. Grupė su nauja nare 2016 m. rudenį pristatė singlą „Suskaičiuok“.

 Grupė „Man-go“

„Man-go“ naujam gyvenimui prikėlė auksinį lietuviškos muzikos hitą: jo istorija – išskirtinė

Grupė „Man-go“

25-ojo jubiliejaus proga – ypatingas „Man-go“ koncertas: „Ši vieta mums – visko pradžia“

„Man-go“

Per Jonines Palangoje – išskirtinis finalinis grupės „Man-go“ 25-mečio koncertas

Rima Petrauskytė-Paulauskienė su šeima

Rima Petrauskytė – apie 25 metus scenoje, tris dukras ir už ką labiausiai yra dėkinga vyrui

„Man-go“

Nauja „Man-go“ daina ir intriguojantis vaizdo klipas: „Tuo mes, moterys, žavios ir traukiame vyrus“

„Man-go“ ir G.Bendžius

Po M.A.M.A – nauji įtarimai dėl plagiato: apie „Man-go“ ir „Sadboi“ dainą pasisakė G.Bendžius

Rima Petrauskytė-Paulauskienė

„Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė – atvirai: „Į mūsų persirengimo kambariuką verždavosi vyrai“

„Man-go“ ir „SADBOI“

Naujas duetas – „Man-go“ ir „SADBOI“: pristato bendrą kūrinį apie meilę per atstumą

„Man-go“

25-metį švenčiančios grupės „Man-go“ premjera: daina – apie meilę, nuo kurios nereikia bėgti

Užsisakykite
15min naujienlaiškius