Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Leonardas Pobedonoscevas

Visos temos
Leonardas Pobedonoscevas TV3 nuotr./Leo

Leonardas Pobedonoscevas – Lietuvos jaunosios kartos teatro, kino ir televizijos aktorius. Projekto „Tu gali šokti“ vedėjas. 2008 m. kartu su dainininke Evelina Anusauskaite dalyvavo LNK muzikiniame šou „Žvaigždžių duetai“ ir laimėjo 3-ąją vietą bei bronzinį mikrofoną. Vedė televizijos laidą „Myli nemyli”, 2008 m. vedė realybės šou „Muzikos akademija“ ir kt.

Leonardo Pobedonoscevo ir Audriaus Bružo kelionė į Riminį

Itališki Leo ir Bružo nuotykiai Riminyje: Fellini praminti takai ir princesės Dianos pamėgtas viešbutis

Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas lankėsi Luksore

Luksore apsilankęs L.Pobedonoscevas susidūrė su nesėkme: „Mano svajonės liks užmarštyje“

Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas

A.Bružo savaitgalis Bukarešte – apartamentuose už 2000 eurų parai: čia gyveno Robbie Williamsas

Leonardas Pobedonoscevas su šeima

L.Pobedonoscevas su šeima Malaizijoje vos išvengė nelaimės: „Kūnas drebėjo visą likusią dieną“

Vytautas Rumšas jaunesnysis, Leonardas Pobedonoscevas

Pobedonoscevas – apie keisčiausią ragautą patiekalą: „Rumšas jaunesnysis iškart bėgo pas nykštukus“

Žinomų žmonių patirtys kelionėse

Žinomų žmonių patirtys kelionėse: trauma virtęs pokštas, policininkų šantažas ir stiprus laivo siūbavimas

„galvOK“ žaidimo vedėjas ir svečiai

Andriaus Žiurausko iššūkis serialo apie detektyvus herojams: „Turėsite parodyti gėdos akis!“

Leonardas Pobedonoscevas ir Ema Pobedonoscevaitė

L.Pobedonoscevas su 17-mete dukra Ema atlaikė pirmąjį išbandymą: „Jis – brangus ir įsimintinas“

Andrius Žiurauskas filme „Aš gyvas“, Emilija Gutauskaitė

Aktorius Andrius Žiurauskas: „Tik vienas namuose esu skystas – aš verkiu, o žmona ne“

Užsisakykite
15min naujienlaiškius