Geriausias metų pasiūlymas! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
Išbandyti

„Mano kelias“

Visos temos
„Mano kelias“ „Mano kelias“

Čia pateikiama dalis interviu su įvairių profesijų žmonėmis iš Manto Karanausko knygos „Mano kelias. 23 įkvepiančios sėkmės istorijos“ („Alma littera“, 2019).

Herojai – žinomi ir nežinomi mums žmonės, pačių įvairiausių profesijų atstovai, kuriuos vienija tikėjimas, jog jiems pavyko atrasti pasitenkinimą bei džiaugsmą teikiančią veiklą.

Eidvydas Stankevičius (kairėje) ir Mantas Karanauskas

Mano kelias. Filmų garsintojas Eidvydas Stankevičius: „Savęs negalėčiau pavadinti linksmu žmogumi“

Benediktas Vanagas ir Sebastianas Rozwadowskis lenktynes Ispanijoje baigė anksčiau

Mano kelias. B.Vanagas: „Kuo greitesnis lenktynininkas trasoje, tuo pavyzdingesnis jis bendruose keliuose“

Rimvydas Širvinskas-Makalius

Mano kelias. R.Širvinskas: „Dėl didelio darbo krūvio ir išsekimo kartą buvau net atsidūręs ligoninėje“

Dalia Puikienė

Mano kelias. Ketvirtį amžiaus troleibusą vairuojanti D.Puikienė: „Pasitaiko, kad turiu ir ratus priveržti“

Algirdas Toliatas

Mano kelias. A.Toliatas: „Mišių transliacija feisbuke yra tik dar vienas būdas pasiekti žmones“

Beata Nicholson

Mano kelias. B.Nicholson: „Žmonės ieško svajonių darbo, o iš tikrųjų reikia tiesiog džiaugtis tuo, ką patiri darbe“

Laura Vagonė

Mano kelias. Vestuvių planuotoja L.Vagonė: „Man gaila laiko neužtikrintiems dalykams“

Ilona Balsytė

Mano kelias. Aktorė I.Balsytė: „Turiu labai daug svajonių, tik kartais laiko pritrūksta“

Delfinų treneris Mindaugas Lukošius

Mano kelias. Delfinų treneris M.Lukošius: „Kartą per delfinų pasirodymą patelė pradėjo gimdyti“