Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Monika Marija Paulauskaitė

Visos temos
Monika Marija Paulauskaitė Monika Marija Paulauskaitė

Monika Marija Paulauskaitė – Lietuvos dainininkė ir dainų autorė. Išgarsėjo laimėjusi muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ penktąjį sezoną, dalyvauja nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose.

Talentinga, išskirtinio vokalo atlikėja, laisvai kalba septyniomis kalbomis, groja fortepijonu, gitara ir būgnais. Penktajame projekto „Lietuvos balsas“ sezone ji pelnė visų keturių mokytojų simpatijas ir geriausius įvertinimus už profesionalų vokalo valdymą, teatrališkumą ir ekspresiją scenoje bei pripažinta, kaip viena perspektyviausių atlikėjų Lietuvoje.

2018 metais išleido savo pirmąjį debiutinį albumą.

Marijonas Mikutavičius, Monika Linkytė

Muzikinis testas! Ar pažinsite bent 10 iš 15 Lietuvos grupių ir atlikėjų iš M raidės? (2)

Monika Marija Paulauskaitė

Monika Marija – apie didžiausią vasaros tikslą ir kodėl nedžiugina gimtadienis: „Šio nelaukiu ypač“

Gamka

Scenoje – aistringas Gamkos bučinys su nauja mylimąja: „Mano širdis jau užimta“

„Aš esu muzika“

Monika Liu po garsaus atlikėjo pasirodymo prisipažino: „Aš tave myliu, bet esu griežta“

Monika Marija

Monika Marija ryžosi sudėtingam iššūkiui: „Rankos ir kojos dreba, jaudinuosi nuo ryto“

Rūta Ščiogolevaitė, Vidas Bareikis

Vidas Bareikis scenoje pasipuošė spalvotomis tamprėmis: Rūta Ščiogolevaitė pasakė, ką galvoja

Monika Marija ir Rūta Ščiogolevaitė

R.Ščiogolevaitė – apie Monikos Marijos dainavimą: „Retai užsimerkiu klausydamasi, šiandien aš užsimerkiau“

Silvester Belt

„Eurovizijos“ nugalėtojas Silvester Belt – apie manifestaciją, ašaras ir kuris konkurentas sužavėjo

Lietuvos „Eurovizijos“ atrankoje laimėjo Silvester Belt su „Luktelk“

Lietuva išsirinko – „Euroviziją“ Malmėje šokdins Silvester Belt su „Luktelk“

Užsisakykite
15min naujienlaiškius