Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Moteriški pašnekesiai“

Visos temos
„Moteriški pašnekesiai“ Arbata

„Moteriški pašnekesiai“ – tai 15min interviu ciklas, kuriame rasite atvirus, nuoširdžius ir jautrius pokalbius su moterimis apie jų skaudžias patirtis, ryžtą keisti savo gyvenimą, siekti svajonių bei tikslų. Tikimės, kad tikros, išgyventos istorijos paskatins ir kitas nekentėti smurto, ieškoti pagalbos, padrąsins skleistis, nepaisyti atgyvenusių stereotipų ir skleistis kaip moterims. Ciklas leidžiamas, įgyvendinat smurto artimoje aplinkoje prevencijos projektą „Aš žinau, kad tai vyksta“.

 

Margarita Jankauskaitė

M.Jankauskaitė: „Smurtautojai mano, jog visos moterys kenkėjos, siekiančios pasinaudoti vyrais“

Ingrida Pociūtė

Ingridos patirtys ieškant savęs – vienuolynas, slaugos namai, smurtas: „Išmokau gintis ir ginti“

Renata Šakalytė-Jakovleva

R.Šakalytė-Jakovleva: „Kai mama ištekėjo antrąkart, prasidėjo mano gražiosios pasakos pabaiga“

Diana Širvelytė

Diana apie gyvenimą su alkoholiku: „Mane ištiko šokas, kai supratau, kad gyvenu savo mamos gyvenimą“

Vika Aniulienė (kairėje) ir žurnalistė Skaistė Vasiliauskaitė-Dančenkovienė

Vika apie asmenines patirtis: „Mes visi labai orientuoti į save. Gal dėl to ir sergame depresijomis“

Laimutė Skiudulė

Laimutė – atvirai apie ankstyvą santuoką, uždraustą meilę ir skausmo pamokas

Eglė Stankūnė

Gerti metusi Eglė padeda kitoms: „Alkoholyje moterys skandina jausmus, kurių nesugeba išreikšti“

Rasa de Silva

Rašytoja Rasa de Silva – kodėl Brazilijoje moterys dievinamos, o Airijoje saugiausia auginti vaikus?

Skaistė Vasiliauskaitė-Dančenkovienė kalbina Vitą Staniulytę-Jusaitienę (dešinėje)

Vita apie šeimoje patirtą pragarą: „Gulėjau ant grindų ir nesuvokiau, kad tai vyksta su manimi“