Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Rinkimai „Legendos“

Visos temos
Rinkimai „Legendos“ Rinkimai „Legendos“

Antrus metus organizuojamuose „Mylimiausių Legendų“ rinkimuose išrinkite savo mylimiausius legendinius aktorius, atlikėjus, menininkus, visuomenės veikėjus ir kultūrinį reiškinį. Balsuokite už pasirinktus nominantus ir spalio 23 dieną iškilmingame vakare apdovanosime Jūsų mylimiausias legendas.

Balsavimą rasite čia.

Per keturiolika žurnalo „Legendos“ gyvavimo metų savo skaitytojams pateikėme daugybę istorijų apie iškiliausius mūsų šalies meno, kultūros, visuomenės atstovus. Kviečiame susipažinti ar iš naujo atrasti legendinius žurnalo herojus.

Saulius Šaltenis

Saulius Šaltenis: visais laikais įspūdingos moterys įkvepia

Vidas Petkevičius

Vidas Petkevičius: esu tik traukinio keleivis šiame gyvenime...

Trys svarbiausios Miko gyvenimo moterys – Gražina, Marija ir Viktorija. „Sūnūs, pavardės išsaugojimas man yra niekas. Aš norėjau tik dukrų: norėjau daug grožio savo gyvenime“, – neslepia Algimantas Mikutėnas

Gražina Baikštytė ir Algimantas Mikutėnas: kai žodžių „Aš tave myliu“ nebereikia...

Algimantas Puipa

Algimantas Puipa: jei bijai – nieko nedaryk

Jūratė Onaitytė

Jūratė Onaitytė: kiek verkta, rėkta, kiek mirta scenoje...

Taip įgula atrodė Kanarų salose, Las Palmase, ką tik apiplaukusi Maspalomaso švyturį – iš esmės baigtos savo kelionės aplink pasaulį riboženklį

Visas pasaulis – „Lietuva“

Vilija Grigonytė

Vilija Grigonytė – apie „Muzikinį viešbutį“, mešką scenoje ir skaudų atsisveikinimą su kultine laida

Jonas Mašanauskas ir Undine Nasvytyte

Estrados legenda Jonas Mašanauskas – apie „Vilniaus stogus“, santuoką su Undine Nasvytyte ir sūnų Kiprą

Judita Leitaitė su vaikais

Judita Leitaitė – apie šviesos skleidimą, slaptas vestuves ir siaubingą avariją: „Likimas mane sustabdė“