Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Vytenis Alex Partikas

Visos temos
Vytenis Alex Partikas Vytenis Alex Partikas

Vytenis Alex Partikas – žinomas plaukų stilistas, dainininkas.

Vytenis Alex Partikas atviras: „Kartais sulaukiu klausimų, kodėl plaukų stilistas staiga ėmė ir pradėjo dainuoti, bet aš dainuoju nuo pat mažų dienų, o mano šeima net juokauja, kad jau gimiau vienoje rankoje laikydamas mikrofoną, kitoje žirkles, tad norisi savo muzikine kelione pasidalinti ir su savo klausytojais bei sekėjais.“

Vytenio Partiko muzikinis kelias prasidėjo 1997m. Jurbarko vaikų popchore „Pasakėlė“, o jo vadovė atskleidė, kad „Buvo nuostabūs laikai. Beveik prieš 30 metų su Jurbarko vaikų popchoru „Pasakėlė“ išvažinėjome kone visą Lietuvą. Tais laikais leisdavo koncertuoti ir pamokų metu. Ir nemanau, kad tai trukdė mokslams, atvirkščiai, vaikai išmoko savarankiškumo, atsakomybės, įgijo sceninės patirties.“

Vytenis Partikas, Justina Partikė

Vytenis Partikas – apie buvusią žmoną Justiną Partikę ir naujus jausmus: „Laikas parodys“

Vytenio Alex Partiko koncerto akimirkos

Jurbarke – Vytenio Alex Partiko gyvenimo šou: 3 valandos linksmybių ir lietuviška Verka Serdučka

Mia Pilibaitytė, Vytenis Partikas

Žinomų žmonių kova su svoriu: Mia nori tilpti į XS dydį, o V.Partiką pastorino žmonos cepelinai

Vytenis Alex Partikas

Vytenis Alex Partikas atvirai apie seną svajonę: „Šiais metais esu pasiryžęs įgyvendinti“

Vytenis Partikas

Vytenis Partikas pristato dainą apie patirtus išgyvenimus: „Kiekvienas žodis pasakoja tikrą istoriją“