Pasak jo, iš „Idavang“ į kitas fermas patekusios kiaulės yra stebimos, tikrinamas jų kraujas.
„Labiausiai nerimą kelia tai, kad iš tos fermos vyko judėjimas – ne tik į skerdyklas, bet ir į kitas fermas. Kiekvieną dieną. Liepos 22-ąją judėjimas vyko į dvi fermas – į Kėdainių rajoną ir į Šeduvą, viena buvo ne jų („Idavang“ – BNS) sistemos. Ir į skerdyklą. Mes tas skerdienas radome ir sunaikinome vakar (ketvirtadienį – BNS). Tas kiaules, kurios buvo išgabentos į kitas fermas, stebime kliniką, tiriame kraują“, – penktadienį Lietuvos radijui teigė J.Milius.
Labiausiai nerimą kelia tai, kad iš tos fermos vyko judėjimas – ne tik į skerdyklas, bet ir į kitas fermas. Kiekvieną dieną. Liepos 22-ąją judėjimas vyko į dvi fermas – į Kėdainių rajoną ir į Šeduvą
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė pranešė, kad penktadienį dėl afrikiniu maru sergančių kiaulių radimo visose „Idavang“ komplekso fermose pradėtas tyrimas bus aptartas su prokurorais.
„Šiandien turėsime aiškesnę informaciją (...), susėsime su prokuratūra ir pasakys, ką jau padarė, nes pirmosios dienos yra pačios svarbiausios“, – sakė V.Baltraitienė.
„Idavang“ komplekse laikyta 19,4 tūkst. kiaulių.
Jos pradėjo kristi trečiadienio vakarą, apie tai „Idavang“ vadovybė informavo inspektorius, kurie nustatė užkrato zoną aplink kompleksą, iš jos uždrausta išvežti kiaules, kiaulieną ir jos produktus.