Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Automobilių dizaino guru Chrisas Bangle’as: dizaino evoliucija sustojo – trūksta inovacijų

Chrisas Bangle‘as yra vienas iš labiausiai žinomų 21 amžiaus dizainerių. Būtent jis šio amžiaus pradžioje radikaliai pakeitė BMW dizaino kryptį. Tačiau nors ir kompanija jis paliko prieš ketverius metus, įkūręs savo nuosavą dizaino studiją Turine jis vis dar turi svarų balsą šioje srityje.
Chrisas Bangle'as
Chrisas Bangle'as / BMW nuotr.
Temos: 2 Evoliucija BMW

„Automotive News Europe“ šaltiniui jis išreiškė kritiką šių laikų automobilių dizaineriams. Jo manymu, dabartiniai automobiliai kuriami praktiškai pagal seniau naudotas tendencijas.

„Atrodo, jau seniai atėjo laikas keistis, tačiau nieko nevyksta“, – savo poziciją išsakė Bangle‘as. Jis pridūrė, kad dauguma dizaino specialistų tik šneka apie drastiškus pokyčius, tačiau iš tiesų nieko reikšmingo nedaro.

„Pažiūrėkite į šių dienų koncepcinius automobilius – juos po kelių metų pakeičia beveik tokie patys serijiniai modeliai. Ar tai inovacija? Ne. Tai tik sulaiko automobilių dizaino evoliuciją dabartyje, bijant įkelti koją į nematytą rytojų“, – „Automotive News Europe“ portalui atskleidė buvęs BMW dizaino vadovas.

Specialistas prasitarė, kad automobilių dizainas yra labai daug sunkaus darbo reikalaujanti sritis. „Užsiimant tuo neakivaizdžiai jums nieko nepavyks. Tam reikia atiduoti visas jėgas, visą širdį bei sielą. Tai, be abejo, vargina ir atima jėgas.“

Chrisas teigia, jog darbas BMW kompanijoje jam patiko, tačiau anot jo, kiekvienas specialistas turi žinoti, kada ateina laikas pasitraukti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Tyrimas: lietuviams planuojant kalėdinio stalo meniu svarbiausia kokybė bei šviežumas
Reklama
Jasonas Stathamas perima „World of Tanks“ tankų vado vaidmenį „Holiday Ops 2025“ renginyje
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos